Kierownik Działu Kontroli Kredytowej i Windykacji (m/k)

Michael Page

Siewierz, śląskie

Michael Page Michael Page

Możliwość rozwoju w bardzo dużej organizacji dla osób z doświadczeniem w zarządzaniu limitami kupieckimi / treasury / miękką windykacją. Raportowanie do Dyrektora Finansowego.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest bardzo duża firma zlokalizowana na północy Śląska.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad pracą działu odpowiedzialnego z ustalanie limitów kupieckich oraz za monitoring należności i windykację,
  • Weryfikacja oraz ocena sytuacji finansowej i wiarygodności kredytowej odbiorców oraz ustalanie limitów kredytu kupieckiego,
  • Nadzór nad prowadzoną windykacją sądową i egzekucyjną,
  • Współtworzenie procedur w zakresie szeroko rozumianego monitoringu należności,
  • Ścisła współpraca z firmami ubezpieczeniowymi oraz brokerami.

Profil kandydata

Oferujemy

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisk,
  • Potwierdzona doświadczeniem znajomość analizy finansowej i oceny wiarygodności kredytowej odbiorców,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i negocjacyjne, asertywność, umiejętność skutecznego działania pod presją czasu i w stresie,
  • Bardzo dobra znajomość Ms Excel,
  • Samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość technik i narzędzi windykacji będzie dodatkowym atutem.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Siewierz
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page