Kierownik Działu Kontroli Jakości

Adecco Poland Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Częstochowa

Dokładne miejsce pracy: Herby (około 20 km od Częstochowy)

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za politykę jakości w firmie
  • Koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania odpowiedniego poziomu jakości produktów
  • Kompleksowe zarządzanie Działem Jakości
  • Nadzór nad tworzeniem wymagań jakościowych dla nowych procesów
  • Rozwój systemów zarządzania jakością
  • Prowadzenie audytów jakościowych, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych
  • Monitorowanie wyników jakościowych
  • Pilnowanie przestrzegania standardów jakościowych obowiązujących w firmie
  • Odpowiedzialność za osiąganie prawidłowych wskaźników jakościowych całej firmy, w tym kosztów złej jakości i zadowolenia Klienta
  • Odpowiedzialność za poprawę jakości
  • Zarządzanie zespołem pracowników (dwie podległe osoby)
  • Delegowanie zadań, motywowanie pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie jakością lub pokrewne)
  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku (około 2 lat)
  • Umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (umożliwiającym swobodną konwersację z Klientem)
  • Kreatywność, umiejętność wychodzenia z własną inicjatywą
  • Gotowość do sporadycznych, zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów jakościowych
  • Znajomość systemów ISO

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwszą na okres próbny - 3 miesiące, kolejną na 1 rok, docelowo na czas nieokreślony)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy w firmie nastawionej na rozwój
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy (ustalonej na finalnym etapie rozmowy z pracodawcą) i premii kwartalnej (do 30% wynagrodzenia rocznego uzależnionej od wyników)
  • Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, świadczenia świąteczne, ubezpieczenie grupowe, współfinansowaną kartę Multisport, paczki dla dzieci na Mikołajki i z okazji Dnia Dziecka
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop
  • Samochód służbowy - do wykorzystania na miejscu celem podróży do dostawców czy klientów

Oferta dotyczy pracy stałej.
Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania aplikacji w języku polskim. Nadesłane CV będą rozpatrywane od 11 czerwca 2018.

Numer referencyjny: 22052018/SOS/MK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.