Kierownik Działu Konstrukcyjnego

Michael Page

okolice Tarnowa, zagranica

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się automatyzacją i robotyzacją linii produkcyjnych na całym świecie poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko Kierownika Działu Konstrukcyjnego odpowiadając za zarządzanie zespołem (około 20 osób ) oraz nadzór nad projektem kontaktując się z Klientem we wszelkich sprawach związanych z realizacja danego projektu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma dostarczająca swoim kontrahentom najwyższej jakości rozwiązania w obszarze automatyzacji i robotyzacji linii produkcyjnych posiadająca ugruntowaną pozycję zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kontakt z Klientem od fazy RFQ po uruchomienie na zakładzie docelowym;
  • Zarządzanie zespołem konstruktorów, mechaników, automatyków i monterów;
  • Raportowanie postępów i ewentualnych zagrożeń w projekcie do Zarządu oraz do Klienta;
  • Terminową i jakościową realizację projektu przy zachowaniu wcześniej założonego budżetu projektowego;
  • Nadzór merytoryczny nad zespołem konstruktorów;
  • Projektowanie linii produkcyjnych, pakujących i innych dla różnych branż przemysłowych (spożywczy, samochodowy, ciężki, chemiczny i inne) wraz z obliczeniami wytrzymałościowymi konstrukcji i elementów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowy maszyn, mechatronika, automatyka, robotyka lub pokrewne);
  • Znajomość j. angielskiego (minimum poziom B2);
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Działu Konstrukcyjnego, Project Managera lub Konstruktora Wiodącego (minimum 5 lat);
  • Umiejętność współpracy w interdyscyplinarnych zespołach projektowych (konstruktorzy, automatycy, robotycy i elektrycy);
  • Praktyczna znajomość programów CAD (SolidWorks, AutoCAD, SolidEdge);
  • Doświadczenie w przygotowywaniu wycen, kosztorysów i zarządzaniu budżetem;
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do podróży służbowych (krajowe i zagraniczne).

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat;
  • Ciekawą pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Profesjonalne narzędzia pracy;
  • Zdobycie cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży;
  • Atrakcyjne warunki finansowe.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: okolice Tarnowa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page