Kierownik Działu Konstrukcyjnego

Hays Poland

Gdańsk, pomorskie

Hays Poland

Gdańsk
Gdańsk
NR REF.: 1115209

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się spółki technologicznej, producenta zaawansowanych rozwiązań dla przemysłu, poszukuję osoby na stanowisko Kierownika Działu Konstrukcyjnego.

Obowiązki na stanowisku:

  • Koordynacja pracy działu konstrukcyjnego w zakresie projektowania mechanicznego maszyn produkcyjnych i systemów paletyzacji w środowisku SolidWorks,
  • Zarządzanie harmonogramem prac realizowanego zlecenia w zakresie projektowym,
  • Skuteczne zarządzanie i planowanie prac podległemu zespołowi konstruktorów mechaników,
  • Dobór efektywnych i uzasadnionych kosztowo rozwiązań technologicznych,
  • Realizacja projektu z uwzględnieniem założonego budżetu materiałowego,
  • Optymalizacja finansowa realizowanych zleceń,
  • Rozwój i modernizacja procesów projektowych,
  • Praca nad usprawnieniem stosowanych procesów technologicznych, zwiększeniem produktywności i efektywności,
  • Uzgodnienia techniczne z Działem Produkcyjnym (własny, nowoczesny park maszyn CNC) oraz z podwykonawcami zewnętrznymi,
  • Ścisła współpraca z innymi wydziałami firmy (Dział Automatyki, Dział Montażu, Dział Zamówień, Serwis, Magazyn),
  • Raportowanie wyników w obszarach odpowiedzialności,
  • Realizacja działań doskonalących pracę powierzonego wydziału (nowe technologie, komponenty, rozwiązania, dostawcy oraz inne usprawnienia),
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne,
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Działu Konstrukcyjnego/Projektowego,
  • Mile widziane kandydatury osób z kilkuletnim doświadczeniem w projektowaniu maszyn z aspiracjami i umiejętnościami do kierowania zespołem,
  • Biegła znajomość programu SolidWorks,
  • Umiejętność pracy w zespole, wysoko rozwinięte zdolności kierownicze i organizacyjne,
  • Znajomość zasad prowadzenia i nadzorowania projektów,
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy, ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność analizy, rozwiązywania problemów,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Własna inicjatywa, samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność, samodyscyplina
  • Systematyczność, dokładność i precyzja w działaniu.

Oferujemy:
  • Samodzielność w działaniu,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę,
  • Przyjazne warunki pracy,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Kartę benefitową Multisport.

W przypadku zainteresowania ofertą proszę aplikować w języku polskim za pośrednictwem przycisku Aplikuj.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy