Kierownik działu kadr i płac

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Numer ref. KKP/048/ICI

Zadania:

  • Realizacja / nadzór nad wszystkimi aspektami administracji personalnej firmy: kadry i płace (w tym ZUS i PDOF), sprawy socjalne (w tym ZFŚS i świadczenia pozapłacowe), sprawozdawczość
  • Obsługa procesów kadrowo-płacowych
  • Negocjacje ze związkami zawodowymi
  • Rekrutacja stanowisk administracyjnych
  • Organizacja szkoleń
  • Zarządzanie małym zespołem specjalistów, planowanie działań i stałe monitorowanie efektów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie kwartalne, roczne, ZFŚS
  • Kursy językowe opłacone przez pracodawcę

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień kadrowo-płacowych (z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń, rozliczeń z ZUS i US, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, przepisów Kodeksu Pracy, PDOF, ZFŚS, BHP)
  • Umiejętność budowania zespołu i pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programu Symfonia Kadry i Płace
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials