Kierownik Działu Jakości

Radomsko, łódzkie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów z branży metalowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nasz Klient oferuje:

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· Atrakcyjne warunki zatrudnienia

· Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· Możliwość rozwoju oraz wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

Zakres obowiązków:

· Bieżący monitoring oraz przeprowadzanie audytów dotyczących standardów jakości

· Opracowywanie wewnętrznych procedur i instrukcji

· Zarządzanie podległym zespołem

Wymagania

Wymagania:

· Wykształcenie wyższe, preferowane mechaniczne lub techniczne

· Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

· Doświadczenie na podobnym stanowisku

· Bardzo dobra organizacja pracy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Inżynieria , Praca Kontrola jakości , Praca Motoryzacja / Automotive