Kierownik Działu IT

HRK S.A.

Podlaskie, podlaskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, poszukujemy Kierownika Działu IT, który będzie zarządzał zepołem do 10 osób.

Kierownik Działu ITMiejsce pracy: Podlaskie

Zadania:

  • Implementacja, utrzymanie lokalnej struktury IT (sieć, serwery, backupy, zabezpieczenia)
  • Obsługa i utrzymanie bazy SQL oraz systemu PBX
  • Zarządzanie dostępami do Active Directory
  • Zarządzanie projektami IT oraz ich implementacja
  • Analiza potrzeb oraz rekomendacja rozwiązań
  • Rozwój i implementacja procesów, procedur i  dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • 8-10 lat doświadczenia w zarządzaniu infrastukturą działu IT
  • Doświadczenie z Microsoft SQL Server i Windows System Administration
  • Znajomość VMware, Veeam, Strorage Admin
  • Znajomość rozwiązań sieciowych CISCO (Switche, Routery, Firewall)
  • Znajomośc języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu zarządzania projektami

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Szeroką swobodę działania i podejmowania decyzji
  • Długoletnią współpracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.