Opis stanowiska pracy

Budownictwo - Generalny Wykonawca

Kierownik Działu Gwarancji

Informacje o kliencie

Generalny wykonawca specjalizujący się w segmentach: budownictwo kubaturowe, budownictwo inżynieryjno - drogowe, budownictwo przemysłowe oraz inżynieria i serwis dla energetyki, a także w segmencie deweloperskim.

Opis stanowiska

organizacja i kontrola pracy podległego działu,

zarządzanie pracą kilkunastoosobowego zespołu,

nadzór nad procesem reklamacyjnym w podległym dziale zgodnie z obowiązującymi procedurami,

opracowanie i nadzór nad budżetem podległego działu; optymalizację wydatków niezbędnych do poniesienia celem usunięcia wad w robotach,

bezpośrednie zarządzanie sytuacjami trudnymi z zamawiającym i podwykonawcami powstającym na tle zgłoszeń reklamacyjnych klientów oraz z ubezpieczycielami na tle naszych roszczeń odszkodowawczych,

organizację i nadzór nad robotami budowlanymi zmierzającymi do usunięcia stwierdzonych wad w robotach, w tym kontraktację/negocjacje z kontrahentami, terminowość tych prac,

organizację i nadzór nad robotami budowlanymi zlecanymi przez Zamawiającego na kontraktach pozostających w obsłudze gwarancyjnej a ingerujących w roboty objęte gwarancją (celem utrzymania udzielonej gwarancji) w tym kontraktację/negocjacje z kontrahentami, terminowość tych prac,

windykacja należności od podwykonawców z tytułu wykonawstwa zastępczego,

kontrola jakości dokumentacji kontraktów przejmowanych do gwarancji.

Profil kandydata

wykształcenia wyższego, kierunek budownictwo bądź pokrewny,

doświadczenie w obszarze gwarancji i reklamacji,

dobrej znajomości Warunków Kontraktowych FIDIC, prawa budowlanego oraz kodeksu cywilnego w zakresie zobowiązań gwarancyjnych i rękojmi za wady,

minimum 5-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku co najmniej kierownika robót budowlanych,

dużych umiejętności organizacyjnych i negocjacyjnych,

samodzielności, decyzyjności, opanowania i wysokiej kultury osobistej,

umiejętności zarządzania zespołem,

biegłej znajomości pakietu Microsoft Office,

mobilności i dyspozycyjności w ramach powierzonego regionu.

Oferujemy

Stabilną pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego;
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Pakiet ubezpieczeniowy, medyczny i sportowy.

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2022
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie