Kierownik działu graficznego

Gi Group Poland S.A.

Ruda Śląska, śląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Ruda Śląska
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie pracą kilkuosobowego działu graficznego
  • planowanie i nadzorowanie pracy poszczególnych członków zespołu
  • udzielanie wsparcia merytorycznego, kreatywnego i technicznego dla członków zespołu
  • określanie ram czasowych dla poszczególnych projektów / zleceń
  • rozwój i koordynowanie przygotowania materiałów graficznych
  • raportowanie postępów prac
  • rozwiązywanie bieżących problemów zasobowych
  • aktywny udział w przygotowywaniu kluczowych projektów
  • nadzór graficzny nad kampaniami oraz tworzeniem kreatywnych wzorów
  • nadzór nad jakością materiałów graficznych
  • śledzenie trendów rynkowych i działań konkurencji
  • współpraca z drukarniami - negocjacja cen i ustalanie terminów druku

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • biegłości w przygotowaniu projektów graficznych
  • doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
  • wysokich umiejętności interpersonalnych i liderskie
  • bardzo dobrej znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Ilustrator, InDesign)
  • doświadczenia w tworzeniu projektów graficznych i materiałów marketingowych oraz projektowaniu stron www (wymagane portfolio)
  • umiejętności kreatywnego myślenia
  • zmysłu graficznego, wysokiego poczucia estetyki i znajomość trendów
  • znajomości języka angielskiego

CO OFERUJEMY?

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w trybie stacjonarnym
  • udział w kreatywnych projektach
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie nauki języka angielskiego i języka niemieckiego
  • przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.