Kierownik Działu Farmacji Szpitalnej

Praca.farmacja.pl

Sosnowiec, śląskie

Miejsce pracy: Sosnowiec

Gyncentrum Sp. z o. o. to jedna z najprężniej rozwijających się firm medycznych w Polsce. Organizację tworzą nowoczesne ośrodki i laboratoria medyczne, m.in. Kliniki Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej, Szpital, a także Laboratorium Genetyczne i Zakład Inżynierii Genetycznej, Dział Badań Klinicznych holsäCLINICAL oraz Wielospecjalistyczne Centra Medyczne holsäMED.

Gyncentrum Sp. z o. o. to stabilne miejsce pracy, lubimy współpracować z doświadczonymi specjalistami, a struktura firmy pozwala na rozwój zawodowy w wielu obszarach. Zaaplikuj już dziś i razem z nami ciesz się rozwojem swej kariery!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Działu Farmacji Szpitalnej

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie w wykonywaniu zawodu w aptece lub dziale farmacji szpitalnej w pełnym wymiarze czasu pracy lub równoważniku czasu pracy,

  • rękojmia należytego pełnienia funkcji kierownika apteki,

  • zobowiązanie do ustawicznego rozwoju zawodowego,

  • wypełnianie obowiązków członka samorządu zawodu farmaceuty.

Zakres obowiązków:

  • wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych określonych w odrębnych przepisach, zgodnie z zapotrzebowaniem,

  • opracowanie procedur wydawania leków na oddziały Klinik oraz Centrów Medycznych,

  • zakup leków i wyrobów medycznych u wiarygodnych dostawców, weryfikacja cen,

  • komunikaty GIF (wycofania, wstrzymania),postępowanie na wypadek wstrzymania / wycofania leku,

  • utylizacja leków przeterminowanych / nie spełniających norm jakościowych z Działu Farmacji i oddziałów Klinik oraz Centrów Medycznych,

  • monitorowanie zapasów, stanów magazynowych Działu Farmacji,

  • kontrola warunków przechowywania leków i wyrobów medycznych oraz kontrola zapasów oddziałów Klinik oraz Centrów Medycznych,

  • przekazywanie informacji o leku personelowi medycznemu, reagowanie w przypadku braków, zmian na rynku,

  • udział w monitorowaniu działań niepożądanych leków

  • gazy medyczne - kontrola stanów i założonych dzierżaw,

  • leki narkotyczne - prowadzenie książki kontroli, leki psychotropowe - prowadzenie ewidencji; okresowa kontrola książek i stanów w oddziałach

  • raportowanie do ZSMOPL,

  • prawidłowy obrót lekiem, obsługa KOWAL, zgłaszanie alertów,

  • współpraca przy wycenie podań leków w programie Eleksie

  • kontrola dat ważności leków w Dziale Farmacji oraz pomoc w kontroli dat ważności w oddziałach Klinik i Centrów Medycznych.

Oferujemy:

  • współpracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • pakiet benefitów: multisport, prywatna opieka medyczna,

  • dofinansowanie do wypoczynku,

  • program poleceń pracowniczych,

  • przeszkolenie z narzędzi komputerowych wykorzystywanych w codziennej pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy