Kierownik działu automatyki

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Miejsce pracy: Legnica

Zadania:
- zarządzanie obszarem automatyki w dziale Utrzymania ruchu w tym 5 osobowym zespołem automatyków zmianowych i specjalistów
- wyznaczanie celów oraz kierunków rozwoju dla podległych pracowników
- zarządzanie i utrzymanie systemów automatyki przemysłowej
- optymalizacja procesów automatyki w celu poprawy efektywności i oszczędności
- planowanie i nadzór nad projektami związanymi z automatyzacją
- współpraca z innymi działami w celu zapewnienia płynności produkcji

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki związane z automatyką).
- doświadczenie zawodowe w obszarze automatyki przemysłowej
- znajomość systemów sterowania PLC, Scada, HMI i innych.
- umiejętność programowania sterowników PLC i urządzeń automatyki przemysłowej
- umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
- zdolność do pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole
- dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
- znajomość języka angielskiego

Oferta:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta
- atrakcyjny poziom wynagrodzenia podstawowego + premia miesięczna
- prywatna opieka medyczna + ubezpieczenie na życie
- dofinansowanie do posiłków w zakładowej kantynie
- karta lunchowa
- świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne)
- szerokie możliwości rozwoju zawodowego

Miejsce pracy: Nowogrodziec

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials