Kierownik ds. Zakupów

HRK S.A.

Gdynia, pomorskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, firmy z branży analiz laboratoryjnych, która jest liderem w swoim obszarze, poszukujemy Kierownika ds. Zakupów do oddziału w Gdyni

Kierownik ds. ZakupówMiejsce pracy: Gdynia

Zadania:

  • uczestniczenie w budowaniu strategii zakupowej firmy
  • prowadzenie negocjacji cenowych
  • ocena i analiza dostawców, kosztów i czasu realizacji zakupów
  • aktywne poszukiwanie nowych dostawców oraz alternatywnych źródeł zaopatrzenia dla wybranych towarów
  • obniżanie kosztów zakupowych i podległego działu
  • budowanie długoterminowych relacji z dostawcami
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników
  • wsparcie dla innych działów w zakresie dokonywanych zakupów
  • raportowanie reklamacji i odchyleń w dostawach

Wymagania:

  • około 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • preferowane wykształcenie wyższe
  • umiejętność sprawnego przeprowadzania negocjacji
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • mile widziane doświadczenie w branży chemicznej (odczynniki chemiczne, materiały do badań mikrobiologicznych itp.)
  • dobre standardy zakupowe

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • pracę pełną wyzwań i satysfakcji
  • możliwość samorozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.