Kierownik ds. Utrzymania Obiektu - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, działającej w obszarze produkcji maszyn i urządzeń dla przemysłu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik ds. Utrzymania ObiektuMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Odpowiedzialność za eksploatację obiektów i urządzeń technicznych;
  • Zarządzanie pracownikami – 4-osobowy zespół oraz firmy zewnętrzne/podwykonawcy;
  • Koordynowanie realizacji projektów inwestycyjnych pod kątem technicznym - planowanie przeglądów, remontów i napraw;
  • Odpowiedzialność za utrzymania standardów czystości hal produkcyjnych, magazynów, pomieszczeń socjalnych, biurowych, dróg, placów, terenów zielonych; itp.
  • Optymalizacja kosztów utrzymania obiektu oraz inicjowanie rozwiązań poprawiających efektywności energetyczną obiektów (norma ISO 50001);
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi m.in. przed Inspektorem Nadzoru Budowlanego, Urzędu Dozoru Technicznego, Powiatowej Inspekcji Sanitarnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Min. 5 -10 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze technicznym, utrzymania obiektów – predyspozycje do bycia liderem zespołu i koordynowania współpracy z firmami zewnętrzymyni;
  • Doświadczenie w obszarze realizowania projektów inwestycyjnych;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację – poziom B1/B2;
  • Wiedza techniczna związana z eksploatacją budynków oraz urządzeń technicznych;
  • Znajomość normy ISO 50001 oraz wiedza z obszaru BHP (będzie dodatkowym atutem);

Pracodawca oferuje:

  • Stabilną współpracę w międzynarodowej firmie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Samodzielne stanowisko pracy oraz podległy zespół;
  • Realny udział w rozwoju firmy i projektach inwestycyjnych;
  • Szkolenie wdrożeniowe;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pakiet benefitów zgodny ze standardami firmy;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.