Kierownik ds. Projektów Inwestycyjnych

Michael Page

Nowa Wieś Wrocławska, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Rozwój managerski na stanowisku n-1 (bliska współpraca z Dyrektorem Zarządzającym), prowadzenie zespołu oraz projektów inwestycyjnych

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive, która w swojej podwrocławskiej siedzibie zatrudnia ok. 400 osób. Z uwagi na planowane, nowe inwestycje firma poszukuje doświadczonego Kierownika Projektu, który poprowadzi zespół dedykowany wspomnianym projektom, współpracując bezpośrednio z Dyrektorem Zarządzającym.

Opis stanowiska

  • planowanie i realizacja strategicznych projektów inwestycyjnych mających na celu m.in. rozbudowę mocy produkcyjnych fabryki, optymalizację procesów produkcyjnych i/lub biznesowych
  • tworzenie planów, budżetów oraz business case projektów
  • planowanie zasobów potrzebnych do realizacji projektów
  • ustalanie priorytetów zadań
  • nadzór nad realizacją projektów
  • nadzór nad kosztami projektów i budżetem
  • monitorowanie i raportowanie kluczowych parametrów projektów, w tym kosztów, terminów oraz jakości
  • zarządzanie ryzykiem projektów w tym zgłaszanie ryzyka, eskalowanie problemów, rekomendowanie rozwiązań
  • prowadzenie dokumentacji projektów w tym dokumentowanie wniosków / doświadczeń ze zrealizowanych projektów
  • wsparcie tworzenia i wdrażania długoterminowej strategii inwestycyjnej w organizacji
  • efektywne zarządzanie działem oraz zespołem projektowym
  • motywowanie i angażowanie zespołów projektowych
  • budowanie efektywnej współpracy z firmami zewnętrznymi (podwykonawcami)

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 5 - letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych
  • doświadczenie w kierowaniu zespołami
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w branży Automotive
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (poziom min. B2)
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (w szczególności Power Point i Excel)
  • profesjonalizm i umiejętność współpracy w realizacji zadań

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (oraz premia roczna w wysokości 15%) i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej, międzynarodowej organizacji
  • system szkoleń specjalistycznych
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
  • bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, stołówka pracowniczą
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • kawa, herbata oraz codziennie świeże owoce
  • prowadzenie dużych, nowatorskich projektów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Nowa Wieś Wrocławska
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page