Kierownik ds. produkcji piekarni/ ciastkarni

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opalenica, Nowy Tomyśl, Buk, wielkopolskie

Miejsce pracy: Opalenica, Nowy Tomyśl, Buk

Oferta:

  • Miejsce pracy: Opalenica
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy w dynamicznym środowisku
  • Bony zniżkowe do sieci sklepów spożywczych
  • Dodatki premiowe
  • Możliwość awansu na stanowisko dyrektorskie

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w branży piekarniczej
  • Znajomość procesów produkcyjnych piekarni/ ciastkarni
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Znajomość norm bezpieczeństwa żywności
  • Samodzielność, proaktywność

Zadania:

  • Koordynacja i nadzór nad pracą działu piekarni i ciastkarni
  • Kontrola przestrzegania procedur HACCP, BHP i ppoż.
  • Kontrola i zakup niezbędnych surowców, sprzętu i urządzeń
  • Kontakt z firmami serwisującymi maszyny
  • Rozliczanie technologiczne produkcji
  • Realizacja zamówień sklepów na pieczywo
  • Opracowywanie i omawianie z Zarządem planów realizacji produkcji
  • Sporządzanie wymaganej sprawozdawczości

Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 696 018 331.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy