Kierownik ds. Optymalizacji Procesów

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

  • Szansa na rozwój managerski dla Liderów Procesu / Projektów / Optymalizacji
  • Międzynarodowe środowisko, kontakt z prestiżowymi klientami, innowacyjny produkt związany z technologią przyszłości

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest nowo powstała, dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna ulokowana w bliskiej okolicy Wrocławia (branża Automotive).

Firma nieustannie powiększa swoją strukturę (liczącą już kilka tysięcy pracowników), oferując pracownikom szeroki pakiet benefitów i szkoleń, a także możliwości rozwoju ścieżki kariery.

Z uwagi na tworzone w polskiej siedzibie technologie, jest to inwestycja unikatowa na skalę światową.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie podległym zespołem inżynierów (ustalanie podziału obowiązków, ocena pracy pracowników, bieżące monitorowanie kompetencji oraz udzielanie informacji zwrotnej, prowadzenie szkoleń stanowiskowych)
  • Tworzenie kierunków działania w zakresie analiz procesu produkcyjnego pod kątem przyczyn powstawania defektów (spowodowanych niezgodnościami w zakresie czystości technicznej)
  • Zarządzanie budżetem działowym
  • Zarządzanie czasem pracy pracowników zgodnie z wymogami Kodeksu Pracy
  • Wsparcie kierownictwa wyższego szczebla poprzez opiniowanie, proponowanie i sugerowanie rozwiązań, nadzór nad tworzeniem i wdrażaniem procedur firmowych
  • Tworzenie kierunków działania i wyznaczanie celów na poziomie zespołu, udzielanie pracownikom wsparcia merytorycznego oraz pomoc w sytuacjach niestandardowych
  • Koordynowanie projektów optymalizacyjnych (wykorzystanie narzędzi Lean Manufacturing oraz metodologii Six Sigma), wdrażanie usprawnień procesu wpływających na redukcję defektów
  • Udział w spotkaniach z klientami branży Automotive
  • Udział w audytach, wsparcie inżynierów w przygotowywaniu dokumentacji technologicznej i audytowej VDA 19.2

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechatroniczne / mechaniczne / elektroniczne)
  • Min. 2 - letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem zajmującym się optymalizacją procesów produkcyjnych, wdrażaniem nowych projektów
  • Min. 5 - letnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowej firmie produkcyjnej (mile widziane doświadczenie w branży Automotive)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (poziom min. B2)
  • Doświadczenie z zakresu metodologii Lean Six Sigma
  • Biegła znajomość MS Office

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji - brak okresu próbnego!
  • Czynny udział w projekcie greenfield - jedyna fabryka w Europie w swojej branży, praca dla międzynarodowych, prestiżowych klientów
  • Atrakcyjny system premiowy oraz szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Dofinansowanie do posiłków na terenie zakładu produkcyjnego
  • Kompleksowe wdrożenie oraz regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Pakiet relokacyjny (dodatek finansowy)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page