Michael Page Michael Page

Kierownik ds.mediów

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko: Kierownik ds. Mediów. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wszystkie media zakładowe a także współudział w projektach inwestycyjnych w ramach zakładu/grupy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z sektora FMCG, lider w swoim obszarze.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za media zakładowe, w których skład wchodzą: maszynownia chłodnicza, system odzysku, magazynowania i dystrybucji CO2, system dystrybucji pary, węzły cieplne, systemy wentylacji mechanicznej, stacja uzdatniania wody, system kanalizacji sanitarnej,
  • Zarządzanie i nadzór pracy podległego zespołu,
  • Odpowiedzialność za zapewnienie ciągłości pracy urządzeń i instalacji z uwzględnieniem aspektów ekonomicznych, BHP,
  • Zachowanie parametrów jakościowych i ilościowych wytwarzanych mediów,
  • Rozliczanie zużycia nośników energetycznych i prowadzenie zespołów optymalizujących poziom zużycia mediów,
  • Nadzór nad powierzonymi projektami inwestycyjnymi dotyczącymi instalacji mediów energetycznych,
  • Weryfikacja instrukcji eksploatacji zgodnie z zakładowymi standardami ISO i standardami grupy,

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane w ramach specjalizacji: Energetyka Cieplna, Chłodnictwo, Uzdatnianie Wody, Gospodarka Paliwami i Energią, Energetyka lub pokrewne,
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomości zagadnień prawa energetycznego,
  • Nastawienie na jakość i ciągłe poszerzanie wiedzy,
  • Samodzielność I organizacja pracy,
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne Grupy II i III, E i D,
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego,

Oferujemy

  • Praca w stabilnej, międzynarodowej organizacji,
  • Umowę o pracę wraz z systemem premiowym,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Możliwość rozwoju w kierunku managerskim,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warmińsko-Mazurskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page