Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z siedzibą w powiecie Skierniewickim, poszukujemy doświadczonego kierownika HR, który będzie odpowiedzialny za wszelkie procesy w obszarze HR miękkiego i twardego.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest stabilna firma produkcyjna, która posiada ugruntowaną pozycję nie tylko na lokalnym rynku.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie pełnym obszarem HR w Zakładzie Produkcyjnym,

  • Bieżące doradztwo dla kadry zarządzającej,

  • Nadzór nad procesem rekrutacji oraz uczestnictwo w procesach na wyższe stanowiska,

  • Zarządzanie procesem onboardingu oraz obszarem szkoleń i rozwoju pracowników,

  • Budowanie relacji między zespołami, dbanie o właściwą komunikację w firmie oraz kulturę organizacyjną

  • Bieżące monitorowanie środowiska prawnego z zakresu prawa pracy,

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: Zarządzanie, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Ekonomia

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub stanowisku HR BP,

  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i przedstawiania rekomendacji

  • Umiejętność pracy z ludźmi, otwartość oraz wysokie zdolności interpersonalne,

  • Biznesowe podejście, pro-aktywność, nieszablonowe i kreatywne myślenie,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość,

  • Rozumienie biznesu, potrzeb organizacji i dostosowania do nich strategii HR,
  • Samodzielność, inicjatywa, świetna organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Przyjazne środowisko pracy.

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja