Michael Page Michael Page

Kierownik ds. HR

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z siedzibą w powiecie Skierniewickim, poszukujemy doświadczonego kierownika HR, który będzie odpowiedzialny za wszelkie procesy w obszarze HR miękkiego i twardego.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest stabilna firma produkcyjna, która posiada ugruntowaną pozycję nie tylko na lokalnym rynku.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie pełnym obszarem HR w Zakładzie Produkcyjnym,

  • Bieżące doradztwo dla kadry zarządzającej,

  • Nadzór nad procesem rekrutacji oraz uczestnictwo w procesach na wyższe stanowiska,

  • Zarządzanie procesem onboardingu oraz obszarem szkoleń i rozwoju pracowników,

  • Budowanie relacji między zespołami, dbanie o właściwą komunikację w firmie oraz kulturę organizacyjną

  • Bieżące monitorowanie środowiska prawnego z zakresu prawa pracy,

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: Zarządzanie, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Ekonomia

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub stanowisku HR BP,

  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i przedstawiania rekomendacji

  • Umiejętność pracy z ludźmi, otwartość oraz wysokie zdolności interpersonalne,

  • Biznesowe podejście, pro-aktywność, nieszablonowe i kreatywne myślenie,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość,

  • Rozumienie biznesu, potrzeb organizacji i dostosowania do nich strategii HR,
  • Samodzielność, inicjatywa, świetna organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Przyjazne środowisko pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Powiat Skierniewicki
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page