Kierownik ds. Handlu

HRK S.A.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z sektora produkcji mięsnej z okolic Gorzowa Wielkopolskiego poszukujemy doświadczonej i zmotywowanej osoby na stanowisko

Kierownik ds. HandluMiejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zadania:

  • Budowanie i realizowanie polityki handlowej firmy w zakresie uzgodnionych celów,
  • Utrzymywanie i rozwój relacji handlowych z dotychczasowymi odbiorcami w Polsce i zagranicą,
  • Negocjowanie najlepszych cen i warunków kontraktów,
  • Nadzorowanie prac zespołu handlowego,
  • Stałe monitorowanie rynku mięsnego / drobiarskiego oraz działań konkurencji,
  • Dbałość o optymalizację kosztów logistycznych,
  • Monitorowanie stanów magazynowych i mroźni,
  • Nadzorowanie terminowości i jakości dostaw,
  • Raportowanie planowanych działań, ich efektów oraz możliwych sugestii zmian do przełożonych,
  • Kontrola wpływu należności za sprzedany towar.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu zarządzania, ekonomii lub handlu,
  • Minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe poparte sukcesami w pracy na podobnym lub tożsamym stanowisku o podobnym lub tożsamym zakresie odpowiedzialności, preferowane w branży przetwórstwa mięsnego,
  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację biznesową w mowie i piśmie,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania,
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,
  • Umiejętność podejmowania trafnych biznesowo decyzji pod presją czasu,
  • Sumienność, zaangażowanie i wysokie nastawienie na realizację celów,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej i intensywnie rozwijającej się firmie,
  • Pakiet narzędzi stanowiskowych (laptop, telefon komórkowy, auto służbowe),
  • Umowę o pracę opartą o atrakcyjny pakiet wynagrodzenia zasadniczego i premiowego.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki uczestnictwa w procesie zapraszamy do zgłoszeń pod poniższym linkiem aplikacyjnym:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.