Kierownik ds. Floty, Zakupów i Administracji - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta z branży usługowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika ds. Floty, Zakupów i Administracji.

Kierownik ds. Floty, Zakupów i AdministracjiMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Zarządzanie jednostką organizacyjną zgodnie ze wspólnie przyjętymi w spółce standardami;
  • Kreowanie, wdrożenie i nadzór nad strategią działania w podległej jednostce organizacyjnej;
  • Zarządzanie flotą samochodową składającą się z kilkuset aut osobowych na terenie Polski;
  • Nadzorowanie polityki flotowej obowiązującej w firmie;
  • Opracowanie i realizacja strategii zakupowej z uwzględnieniem optymalizacji kosztowej;
  • Sporządzanie zapytań ofertowych i prowadzenie procesów wyboru dostawców;
  • Dbałość o sprawne funkcjonowanie zaplecza administracyjnego;
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami Wewnętrznymi i Zewnętrznymi;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dla Zarządu;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • Koordynowanie pracy podległego zespołu.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
  • Odpowiedzialne podejście do zarządzania flotą;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Rzetelność, wysoka kultura osobista;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • Narzędzia potrzebne do pracy (w tym samochód służbowy);
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Możliwość rozwoju i ciekawe wyzwania zawodowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.