Kierownik ds. BHP

HRK S.A.

Oława, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, amerykańskiej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicach Oławy, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Kierownik ds. BHPMiejsce pracy: Oława

Zadania:

  • Realizacja obowiązków służby BHP wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych dla nowo zatrudnionych pracowników oraz szkoleń okresowych;
  • Realizacja zadań związanych z przestrzeganiem przepisów, zasad i obowiązujących procedur BHP;
  • Bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń;
  • Koordynowanie i inicjowanie działań mających na celu poprawę warunków BHP.

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe lub podyplomowe o kierunku BHP;
  • Min. 5-letnie doświadczenie w pełnieniu obowiązków służby BHP w firmach produkcyjnych;
  • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
  • Bardzo dobra znajomość prawa i aktualnych przepisów z zakresu BHP;
  • Bardzo duża samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność podejmowania decyzji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie produkcyjnej z zagranicznym kapitałem;
  • Duży poziom samodzielności w zakresie podejmowanych decyzji w obszarze BHP;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku (codzienna komunikacja z przełożonym w języku angielskim);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.