Kierownik ds. BHP i PPOŻ

Michael Page

Leszno , wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Pełna odpowiedzialność za obszar BHP i PPOŻ.

Zakład produkcyjny zatrudniający 300 - 350 osób

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, Producenta z branży poligraficznej, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Kierownik ds. BHP i PPOŻ.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie doradztwa i wsparcia w zakresie zgodności prawnej w obszarze bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska, ochrony przeciwpożarowej,
  • Prowadzenie spraw BHP zgodnie z wymaganiami prawnymi i firmowymi,
  • Koordynowanie i prowadzenie zadań związanych z ochroną środowiska,
  • Ciągłe wdrażanie i utrzymanie Zintegrowanego Systemu Zarządzania (ZSZ) w odniesieniu do zakresu SSE,
  • Prowadzenie kontroli oraz inspekcji w zakresie ochrony środowiska, bhp, ochrony przeciwpożarowej. Inicjowanie działań w celu osiągnięcia wymaganego stanu,
  • Monitorowanie, wspieranie, nadzorowanie oraz weryfikowanie działań wynikających z inspekcji i kontroli,
  • Współpraca i reprezentowanie Spółki w kontaktach z Państwową Inspekcją Pracy, Inspekcją Sanitarną, Państwową Strażą Pożarną w zakresie bhp, ochrony środowiska i ochrony przeciwpożarowej,
  • Wsparcie i doradzanie w projektach technicznych, inwestycyjnych, ciągłego doskonalenia w zakresie SSE.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej,
  • Bardzo dobrej praktycznej znajomości przepisów prawa pracy, w szczególności dotyczących działu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz innych aktów i przepisów z zakresu BHP oraz ppoż.,
  • Samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie warunki zatrudnienia umożliwiające długofalową współpracę oraz możliwości rozwoju,
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, karta OK System, ubezpieczenie),
  • Miejsce pracy: Gostyń
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Leszno
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page