Kierownik ds. Administracji

Sirocco Polska Sp. z o.o

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie działu i powierzone mu zadania
  • Współpraca z partnerem zagranicznym
  • Nadzór nad prawidłowymi danymi w systemie
  • Nadzór i przygotowanie dokumentacji przewozowej
  • Kontakt z agencją celną oraz spedycjami
  • Wystawianie rachunków sprzedażowych i prowadzenie kasy firmowej
  • Administracyjne wspomaganie Kierownika Zakładu

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane logistyka i transport, administracja, zarządzanie, ekonomia, podobne);
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru logistyki;
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office;
  • Biegła znajomość języka niemieckiego , angielski będzie dodatkowym atutem;
  • Podstawowa wiedza finansowa,
  • Umiejętność organizacji i planowania, wielozadaniowość, asertywność w działaniu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Umiejętności interpersonalne

Idealny Kandydat powinien mieć silnie rozwinięte kompetencje liderskie, być samodzielny, operatywny, wykazywać się inicjatywą i zaangażowaniem. Musi cechować go sumienność, poczucie odpowiedzialności, zaangażowanie, dokładność oraz umiejętność dobrej organizacji pracy.

Prezentacja firmy

SIROCCO od ponad stu lat jest wiodącą firmą w dziedzinie wentylacji prze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja