Kierownik cukierni / piekarni

Talent Select

Łaziska Górne, śląskie

Opis stanowiska pracy

Menadżer oddziału handlowo - produkcyjnego z branży cukierniczo - piekarniczej.

Firma bazująca na produkcji wyrobów cukierniczych i piekarniczych wg receptur rzemieślniczych skutecznie buduje i rozwija swoją sieć oddziałów.

W tej chwili doszła do etapu, w którym w poszczególnych oddziałach potrzebuje energicznych menadżerów o dużej inteligencji emocjonalnej, umiejętnościach organizatorskich, łatwością w rozwiązywaniu ewentualnych konfliktów personalnych, zdolnościach do motywowania pracowników i tworzenia im możliwości rozwoju.

Firma nie wymaga doświadczenia branżowego.

Tak określa obowiązki i zadania:

1) Tworzenie grafików dla zespołu sprzedażowego oraz produkcyjnego około 10-16 osób, kontrola obecności i zgodności z ewidencja czasu pracy, organizowanie zastępstw ,uzupełnianie brakujących wakatów.

2) Organizacja i kontrolowanie pracy podległego zespołu oraz motywowanie go.

3) Weryfikowanie osób do premii wewnątrz zakładowych.

4) Analizowanie potrzeb magazynowych , ilości zamawianego towaru ( zwrócenie uwagi na uroczystości i okazje kalendarzowe ) analizowanie niesprzedanego towaru oraz utylizacja - raportowanie niezgodności.

5) Kontakt i współpraca z dostawcami zewnętrznymi ( dostawcy produktu gotowego, surowców, media, opakowania, chemia i inne), dbanie o prawidłowości wystawianych dokumentów, analizowanie cen i negocjacje.

6) Kontrola nad saldem kasy.

7) Organizowanie szkoleń ( wg potrzeb).

8) Współpraca z działem marketingu.

9) Kontrola jakości produktu gotowego.

10) Dbanie o estetykę wykładanego towaru i odpowiednią jego ekspozycję.

11) Kontrola nad dokumentacją Haccp, ksiąg serwisowych urządzeń i maszyn na zakładzie.

12) Planowanie kalendarza wydarzeń i zamówień pod święta/wydarzenia cykliczne jak dzień dziadka, walentynki, długie weekendy, etc.

Wymagania

Dlatego firma szczególnie cenić sobie będzie takie cechy jak:

  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • Asertywność
  • Dokładność
  • Komunikatywność
  • Samodzielność (zaradność)
  • Wiarygodność

W celu aplikowania wyślij do nas swoje CV za pomocą formularza

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego i pomagamy dobierać pracowników ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
6 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
system premiowy
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie