Klient InfoPraca

Firma Deweloperska poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko KIEROWNIK BUDOWY do pracy na budowach realizowanych przez Spółkę (budownictwo wielorodzinne) na terenie miasta Władysławowo i Jastrzębia Góra.

KIEROWNIK BUDOWY

Miejsce pracy: Władysławowo, Jastrzębia Góra

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie robót budowlanych zgodnie z przekazaną dokumentacją
  • bieżąca koordynacja robót budowlanych z Podwykonawcami (wszystkie prace zlecane Podwykonawcom bez udziału siły roboczej Dewelopera)
  • przygotowanie dokumentacji formalnych i technicznych
  • odbiory techniczne robót budowlanych
  • prowadzenie dziennika budowy, przeglądów, betonowań itp.
  • sporządzanie harmonogramów robót oraz rzeczowo-finansowych
  • odbiory techniczne/przekazywanie lokali Klientom
  • zamawianie materiałów budowlanych we współpracy z kierownikiem kontraktu
  • prowadzenie serwisu gwarancyjnego
  • sporządzanie zapytań ofertowych (mile widziana własna baza Wykonawców)
  • prowadzenie robót wykończeniowych budynku i lokali mieszkalnych pod klucz

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe w zakresie budownictwa
  • stosowne uprawnienia budowlane
  • doświadczenie zawodowe w w/w zagadnieniach
  • znajomość technologii materiałowej obecnie stosowanej przy realizacji budynków mieszkalnych
  • obsługa programu Autocad
  • znajomość przepisów z zakresu przepisów budowlanych (PB, WT, PN)
  • mile widziane posiadanie własnego środka transportu

Miejsce pracy:

Władysławowo

Okres zatrudnienia/kontraktu:

Firma zatrudni osobę na dłuższy okres, min. 3 lata

Ilość wakatów:

1

Rodzaj zatrudnienia:

umowa o pracę lub umowa o współpracy (działalność gospodarcza)

CV prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj"

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.