Kierownik Budowy

Michael Page

Rzeszów, podkarpackie

Michael Page Michael Page

Jeśli posiadasz doświadczenie przy realizacji projektów przebudowy i remontów obiektów wpisanych do rejestru zabytków ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest jeden z największych w Polsce Generalnych Wykonawców, obecny w każdym segmencie budownictwa. W związku z rozbudową zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kierownika Budowy

Opis stanowiska

  • Zarządzanie podległym zespołem,
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość prac na prowadzonym projekcie,
  • Zarządzanie budżetem i harmonogramem realizacji,
  • Współpraca z Kierownikiem Projektu,

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
  • Doświadczenie przy realizacji przebudowy obiektu zabytkowego o kubaturze min. 8000m3
  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy z możliwością wykorzystywania do celów prywatnych,
  • opieka medyczna i karta sportowa,
  • bardzo dobry system premiowy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Rzeszów
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page