Kierownik Budowy

Park-M

Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Renomowana firma, lider branży architektury krajobrazu poszukuje kandydatów na stanowisko kierownika budowy. Do podstawowych zadań na tym stanowisku należy:

• Nadzorowanie i koordynacja robót budowlanych
• Współpraca z inwestorami, projektantami i podwykonawcami
• Kontrola budżetu i rozliczanie wykonanych prac
• Prowadzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w odbiorach
• Pomoc w przygotowywaniu kosztorysów projektowych i inwestycyjnych w zakresie robót budowlanych

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne
Uprawnienia konstrukcyjno-budowlane, mile widziane osoby posiadające uprawnienia powyżej 5 lat
Doświadczenie w prowadzeniu inwestycji (kontraktów) związanych z kompleksowym zagospodarowaniem terenów, w szczególności wpisanych do rejestru zabytków
Doświadczenie w prowadzeniu prac w systemie zaprojektuj-wybuduj
Znajomość branży drogowej (znajomość branży wod-kan będzie dodatkowym atutem)

Prezentacja firmy

Park-M zajmuje się projektowaniem i kompleksowym wykonawstwem terenów zi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie