FallWork Sp. z o.o.
FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Kierownik BUDOWY

Miejsce pracy: Kołobrzeg

Dla naszego Klienta - developera realizującego szereg inwestycji budowlanych poszukujemy:

 KIEROWNIK BUDOWY

Lokalizacja: Pobierowo, Sianożęty, Gryfice

 Osoba, która dołączy do zespołu obejmie zadania:

  • Planowanie i organizacja placu budowy
  • Tworzenie harmonogramów budowy oraz budżetowanie zadań
  • Pakietowanie robót dla podwykonawców
  • Współpraca z działem zakupów przy negocjacjach
  • Bieżące raportowanie, kontrola jakości i ich odbiór
  • Nadzór nad przestrzeganiem prawa budowlanego i przepisów bhp
  • Prowadzenie dokumentacji formalno – prawnej budowy
  • Zarządzanie i koordynacja prac podwykonawców

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunki budowlane
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Wiedza z zakresu procesu inwestycyjnego
  • Znajomość programów do projektowania
  • Prawo jazdy Kat. B
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę lub rozliczenia w formule B2B

Jeśli spełniasz wymagania i poszukujesz nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do skierowania CV (wraz z klauzulą) za pośrednictwem serwisu.

Jeśli znasz osobę, która szuka takiej oferty przekaż informacje.

Oferta pracy z zatrudnieniem stałym. FallWork Nr Cert. 6231

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.