Opis stanowiska pracy

Inwestdom Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:
Kierownik Budowy

Osoba będzie odpowiadała za:
- nadzorowanie prac pod względem organizacyjnym i technicznym zgodnie z dokumentacją techniczną
- prowadzenie dokumentacji budowy
- koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców
- koordynacja robót zgodnie z harmonogramem
- współpraca z inspektorami nadzoru, dostawcami i podwykonawcami
- realizacja kontraktu zgodnie z planowanym budżetem

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia budowlanego
- uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
- znajomość programów MS Office, AutoCad, Norma Pro
- dobra organizacja pracy
- dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Firma budowlana. www.inwestdom.info.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie