Kierownik budowy

Smart Gym

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • prowadzenie projektów dla generalnego wykonawcy (głównie budowa fitness klubów);
  • przygotowanie do realizacji zadań inwestycyjnych;
  • nadzór nad realizacją oraz budżetem prowadzonych zadań;
  • kontrola podwykonawców i dostawców;
  • nadzór nad podległymi pracownikami;
  • współpraca z firmami podwykonawczymi;
  • przygotowywanie wyceny prac budowlanych projektu oraz poszukiwanie ekonomicznych rozwiązań (value engineering) i bieżąca kontrola wydatków

Oferujemy:

  • stabilną formę zatrudnienia,
  • pracę w rozwojowym, ambitnym zespole,
  • szkolenia i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samochód służbowy

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie: minimum 3 lata w prowadzeniu projektów;
  • doświadczenie w pracach wykończeniowych - warunek konieczny;
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: budownictwo lub pokrewne);
  • posiadanie uprawnień budowlanych w branży konstrukcyjno - budowlanej - warunek konieczny;
  • znajomość procesu inwestycyjnego;
  • znajomość najnowszych trendów w technologii branży budowlanej;
  • umiejętność zarządzania uczestnikami procesu budowlanego;
  • umiejętność obsługi programów AutoCad oraz Excel na poziomie zaawansowanym;
  • umiejętność tworzenia harmonogramów, budżetów i dokumentacji projektowej;
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i rozwiązywania problemów;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • samodyscyplina i silna motywacja;

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Inne