Kierownik Budowy

Hays Poland

Gdansk, pomorskie

Hays Poland

Gdansk
Gdansk
NR REF.: 1153017

Dla jednego z naszych Klientów - lidera na rynku deweloperów nieruchomości komercyjnych poszukujemy osoby na stanowiska Kierownika Budowy w sektorze biurowym.

Opis stanowiska:
• bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy robót,
• bezpośredni nadzór nad podwykonawcami,
• koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów robót i rozliczeń,
• odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu,
• bieżące raportowanie przebiegu prac.

Wymagania:
• wykształcenie techniczne budowlane,
• uprawnienia budowlane - warunek konieczny,
• doświadczenie w prowadzeniu kontraktów w zakresie realizacji inwestycji komercyjnych,
• samodzielność, zdecydowanie i efektywność w działaniu,
• uprawnienia do pracy przy zabytkach,

Oferujemy:
• ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego
• duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
• konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
• prywatne ubezpieczenie medyczne, kartę Multisport
• bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony Dyrektora i pozostałych Współpracowników
• karta Multisport dla pracownika i jego rodziny
• pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny
• paczki świąteczne
• udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą
• darmowa nauka języków
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy