Opis stanowiska pracy

„UNI-FORM” to dziesiątki ludzi pracujących na terenie całego kraju – architektów, projektantów, inżynierów i menadżerów zajmujących się zarządzaniem projektami w zakresie budownictwa ogólnego, przemysłowego, drogowego. Pełnimy rolę inspektora nadzoru inwestorskiego w wielu branżach, inwestora zastępczego, inżyniera kontraktu, itp. Świadczymy również usługi projektowe w zakresie budownictwa kubaturowego.

OPIS STANOWISKA PRACY

TYTUŁ OFERTY:

Kierownik Budowy

Planowane budowy zlokalizowane są w województwie śląskim – Lubliniec, Częstochowa.

Szukamy partnerów, podwykonawców prowadzących własną działalność gospodarczą oraz pracowników etatowych.

Zadania:

  • Planowanie działań we współpracy z Project Managerem dotyczących projektu z uwzględnieniem dostępności zasobów oraz sprzętu niezbędnego do ich realizacji;
  • Nadzór i koordynacja prac budowlanych;
  • Odpowiedzialność za realizację projektu w zgodzie z wymaganą przez zamawiającego jakością i zapisami w kontrakcie;
  • Przestrzeganie zgodności prowadzonych robót z: harmonogramami, prawem budowlanym, dokumentacją techniczną, zasadami wiedzy i sztuki budowlanej, zasadami BHP;
  • Kontrolowanie budżetu budowy, monitorowanie bieżących wydatków w porównaniu do wydatków prognozowanych i szacowanie kosztów ostatecznych budowy;
  • Organizacja, kierowanie i nadzór nad pracą podwykonawców;
  • Opracowywanie raportów z przeprowadzonych prac;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum 5 letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość MS Project oraz pakietu MS Office (szczególnie Excel);
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny;
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń;
  • Znajomość zasad BHP, metod ich wdrażania a także przestrzegania ich stosowania;
  • Niezależność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;
  • Otwartość, sumienność i punktualność;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz pracy zespołu;
  • Gotowość do podróży służbowych, pracy w ciągu tygodnia poza miejscem zamieszkania;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę z doświadczonym i dynamicznie rozwijającym się zespołem.
  • Możliwość zdobycia praktyk zawodowych potrzebnych do uprawnień.
  • Gwarantujemy pracę przy dużych i ciekawych inwestycjach.

Miejsce pracy: Województwo śląskie – Lubliniec, Częstochowa.

Prezentacja firmy

UNI-FORM to dziesiątki ludzi pracujących na terenie całego kraju ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca