Kierownik Budowy z niemieckim Bauleiter

Michael Page

Katowice, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie budowy zgodnie z wymaganiami kontraktu, zasadami BHP i prawem budowlanym.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest czołowa międzynarodowa firma budowlana realizująca projekty w Niemczech.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie budowy zgodnie z wymaganiami kontraktu, zasadami BHP i prawem budowlanym
  • Nadzór nad robotami budowlanymi
  • Współpraca z Kierownikiem projektu w celu ustalania harmonogramu prac i planowaniu zasobów
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji budowlanej
  • Kontrolowanie kosztów i budżetu projektu
  • Koordynowanie pracy podwykonawców, w tym odbiory robót

Profil kandydata

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym lub elektrotechnicznym
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w budowanie / montażu / uruchamianiu instalacji średniego i/lub wysokiego napięcia
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Brak konieczności posiadanie uprawnień elektrycznych do kierowania robotami w specjalności elektrycznej
  • Dobra znajomość MS Office i MS Project
  • Komunikatywność i zaangażowanie
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz umiejętności organizacyjne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach, z wszystkimi profitami z tego wynikającymi
  • Samochód służbowy również do użytku prywatnego
  • Rozbudowany pakiet benefitów
  • System premiowy
  • Możliwość pracy 4 dni w tygodniu
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page