Kierownik Budowy Rumia

Michael Page

Rumia, pomorskie

Michael Page Michael Page

Kierownik Budowy poszukiwany!

Informacje o kliencie

Nasz Klient to znany na rynku Generalny Wykonawca specjalizujący się w obiektach przemysłowych, logistycznych i handlowych

Opis stanowiska

  • prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą, przepisami oraz prawem budowlanym,
  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót, jakości, kontroli i badań,
  • koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców i pracowników sił własnych,
  • opracowanie planów o charakterze technicznym (tj. plan organizacji robót, plan kontroli i badań),
  • planowanie i zamawianie środków produkcji oraz nadzór nad terminowością dostaw,
  • prowadzenie dziennika budowy.

Profil kandydata

Idealny Kandydat posiada:

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • doświadczenia zawodowe na stanowisku Kierownika Budowy przy realizacji inwestycji przemysłowych
  • uprawnienia budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno- budowlanej
  • wiedzę z zakresu norm technicznych oraz przepisów prawa niezbędnych do realizacji robót budowlanych,
  • umiejętności zarządzania dużymi zespołami pracowników i podwykonawców,
  • dobrą organizację pracy i umiejętności planowania.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • premię roczną
  • ubezpieczenie zdrowotne w Medicover
  • ubezpieczenie NNW
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • kartę Multisport lub system kafeteryjny
  • zajęcia językowe
  • samochód służbowy do użytku prywatnego

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Rumia
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page