Kierownik Budowy - projekty przemysłowe

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy Generalnego Wykonawstwa specjalizującego się w obiektach kubaturowych poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Budowy na projekty przemysłowe.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy Generalny Wykonawca projektów kubaturowych i infrastrukturalnych

Opis stanowiska

  • Koordynowanie pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż
  • Odbiory robót
  • Nadzorowanie realizacji prac na budowie pod względem jakości i terminowości
  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP na placu budowy
  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót
  • Wybór podwykonawców i negocjowanie zawieranych z nimi umów
  • Bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy
  • Utrzymywanie relacji z Inwestorem

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • Doświadczenie z zakresu prowadzenia negocjacji
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie województwa wielkopolskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub Kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Prywatna opieka medyczna
  • Auto służbowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page