Kierownik Budowy Obiektów Hydrotechnicznych

Wrocław, dolnośląskie

Brunel Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

• Nadzór nad prawidłowym przebiegiem robót,
• Współpraca z Kierownikiem Projektu i Inwestorem,
• Organizacja i zarządzanie zespołem pracowników.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe inżynierskie,
• Uprawnienia budowlane, nadane na podstawie obowiązujących przepisów, w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń lub z ograniczeniami w zakresie obiektów hydrotechnicznych,
• Min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami budowlanymi,
• Doświadczenie w realizacji budowy obiektów hydrotechnicznych,
• Znajomość j. angielskiego mile widziana,
• Umiejętność obsługi komputera,
• Prawo jazdy kat. B.

Firma Brunel Polska Sp z o.o. (certyfikat nr 5580) jest spółką należącą do holenderskiego... koncernu Brunel International N.V. specjalizującego się w doradztwie personalnym i oddelegowaniu wykwalifikowanych specjalistów w branży: budowlanej, naftowo-gazowej, energetycznej oraz przemysłowej. Brunel posiada ponad 35-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu najlepszej kadry na stanowiska specjalistyczne oraz managerskie udostępniając przedsiębiorstwom pełen dostęp do międzynarodowych ekspertów i całego portfela usług w zakresie elastycznych form zatrudnienia.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie