Kierownik Budowy - hale produkcyjne

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta - Generalnego Wykonawcy inwestycji przemysłowych na terenie województwa dolnosląskiego aktualnie poszukujemy:

Kierownik Budowy - hale produkcyjneMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • planowanie i kierowanie robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • kierowanie dużym zespołem pracowników własnych oraz z firm podwykonawczych,
  • nadzorowanie jakości oraz terminów w realizowaniu konkretnych inwestycji z wykorzystaniem projektu budowlanego, specyfikacji technicznej oraz ustalonego harmonogramu,
  • uczestniczenie w odbiorach i przekazanie projektu inwestorowi,
  • zamawianie i pilnowanie dostaw materiałów,
  • przygotowanie dokumentacji odbiorowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalnosci konstrukcyjno - budowlanej - warunek konieczny,
  • doświadczneie na podobnym stanowisku oraz w zakresie realizowania projektów, obiektów przemysłowych, biurowców oraz budynków użyteczności publicznej,
  • znajomość przepisów dotyczących prawa zamówień publicznych oraz programów MS Project, MS Office, NormaPRO,
  • odpowiedzialność,
  • samodzielność,
  • język angielski - poziom komunikatywny (zagraniczny inwestor).

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozpoznawalnej firmie na rynku wrocławskim,
  • możliwosć realizowania ciekawych projektów,
  • szkolenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
  • samochód służbowy,
  • pełną swobodę działnia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.