Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/11/2017.

Kierownik Biura

Piotrków Trybunalski, łódzkie

IDES CONSULTANTS POLSKA Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

IDES Consultants od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Wymagania

Zadania / obowiązki:

  • koordynowanie pracą biura i podległych Konsultantów;
  • planowanie działań podległego zespołu;
  • działania sprzedażowe- pozyskiwanie nowych klientów;
  • utrzymywanie pozytywnych relacji ze stałymi klientami;
  • sporządzanie wymaganych raportów i sprawozdań;

Firma oferuje:

  • pracę w oparciu o Umowę o Pracę lub Kontrakt - B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe;
  • motywujące, atrakcyjne premie miesięczne zależne od wyników pracy;
  • paczki świąteczne;
  • samochód służbowy;

Wymagania

  • Tymczasowej (kierownik, koordynator, starszy konsultant);
  • doświadczenie w sprzedaży B2B i kontaktach biznesowych;
  • orientacja na Klienta oraz umiejętność kształtowania jego oczekiwań;
  • determinacja w realizacji celów, przedsiębiorczość;
  • doświadczenie w kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy;
  • umiejętność zarządzania zespołem podległych pracowników i egzekwowania zadań;
  • czynne prawo jazdy kat. B.;
  • język angielski na poziomie komunikatywnym;

IDES Consultants Polska jest firmą doradczą z międzynarodowymi doświadczeniami,... skutecznie działającą na rynku polskim od 1996 roku. Posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2008. Jesteśmy Członkiem - Założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz laureatem Złotego Certyfikatu Przedsiębiorstwo Fair Play. Celem naszego działania jest efektywna współpraca z firmami ukierunkowana na osiąganie sukcesu poprzez dobór wykwalifikowanego personelu, jego dalszy rozwój i wzbogacanie umiejętności zawodowych. W swoich działaniach opieramy się na wieloletnich doświadczeniach międzynarodowych oraz o wypracowane i sprawdzone metody działania w Polsce. Skutecznie rozwiązujemy problemy, niezależnie od wielkości firmy czy też branży, w jakiej ona działa. Skutecznie realizujemy projekty z zakresu rekrutacji, szkoleń, oceny okresowej pracowników, opisów i wartościowania stanowisk pracy, systemów wynagrodzeń, bilansów kompetencji, development center, assessment center. Metody stosowane przez IDES poparte są wieloletnią praktyką i szeroką wiedzą z zakresu doradztwa. Firma IDES zawsze dopasowuje swoje metody do specyfiki i do potrzeb przedsiębiorstwa, ponieważ tylko wtedy przynosi to doskonałe rezultaty i pozwala nam używać Państwa sukcesu jako naszych referencji.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Human Resources , Praca Kadra zarządzająca