Kierownik Biura Zarządzania Projektami Rozwojowymi

ENEA S.A

Poznań, wielkopolskie

ENEA S.A
Grupa Enea to nowoczesny Pracodawca, wicelider polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej. Zarządzamy pełnym łańcuchem wartości: od paliwa, poprzez produkcję energii elektrycznej, dystrybucję, sprzedaż i obsługę Klienta. Odpowiadamy za bezpieczne dostawy energii do 2,5 mln Klientów. Zatrudniamy ponad 15 tysięcy silnie zmotywowanych ludzi, z pasją realizujących swoje zadania. Naszymi wartościami są: uczciwość, odpowiedzialność, kompetencja i bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś osobą nastawioną na realizację celów, potrafisz pracować w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzisz do swoich obowiązków, złóż swoją aplikację, bo właśnie takich osób szukamy.
Więcej o nas na www.enea.pl

Enea S.A./ Departament Zarządzania Rozwojem/ Biuro Zarządzania Projektami Rozwojowymi informuje, że poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie.
  • Wymagane minimum 5 lat doświadczenia w obszarze zarządzania i/lub nadzoru projektów.
  • Doświadczenie przy udziale w projektach o wartości powyżej 100 mln zł.
  • Bardzo dobra znajomość metodyki zarządzania projektami.
  • Znajomość PMI i EPM.
  • Mile widziane certyfikaty potwierdzające znajomość metodyki zarządzania projektami.
  • Co najmniej ukończony kurs przygotowawczy do egzaminu PMP.
  • Wiedza z zakresu finansów.
  • Mile widziana znajomość struktur GK ENEA.
  • Zdolność myślenia analitycznego.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dotrzymywania terminów.
  • Dążenie do realizacji celów i samodzielność.
  • Dyspozycyjność.
  • Znajomość MS Office.
  • Język angielski - poziom zaawansowany.

Skrócony opis stanowiska:

  • Nadzór nad projektami w GK ENEA.
  • Analiza i ocena projektów w GK ENEA.
  • Współudział przy rozwoju metodyki zarządzania projektami.
  • Wsparcie i współpraca z innymi Kierownikami Projektów w GK ENEA w zakresie stosowania przyjętych standardów i dobrych praktyk.
  • Zarządzanie podległym zespołem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pakiet medyczny.
  • Multisport.
  • Miłą atmosferę i bardzo dobre warunki pracy.

Miejsce pracy – Poznań

Przewidywany termin zatrudnienia: kwiecień/maj 2019 r.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.