Kierownik Biura Zarządzania Infrastrukturą - rekrutacja online

HRK S.A.

Gliwice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Biura Zarządzania InfrastrukturąMiejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • zapewnienie stałej sprawności obiektów budowlanych, maszyn i urządzeń oraz instalacji energetycznych;
  • nadzór nad gospodarką remontową maszyn i urządzeń produkcyjnych, obiektów budowlanych, instalacji i urządzeń energetycznych;
  • organizowanie działań związanych z ppoż, nadzór nad stanem bezpieczeństwa ppoż;
  • realizacja zadań związanych z ochroną środowiska i gospodarka odpadami.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe budowlane;
  • posiadanie uprawnień energetycznych;
  • uprawnienia inspektora budowlanego mile widziane;
  • znajomość technologii budowy, naprawy i eksploatacji maszyn i urządzeń;
  • komunikatywność;
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie UOP
  • dodatkowe benefity.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.