Kierownik Apteki - Łódź

IntRec

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

IntRec jest innowacyjnym globalnym dostawcą usług oceny rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Pomagamy firmom zatrudniać mądrzej i lepiej, korzystając z rozwiązań AI w rekrutacji.

Jesteś doświadczonym Kierownikiem Apteki? A może jesteś Magistrem Farmacji, którego staż pracy pozwala na awans, lecz twój obecny pracodawca nie daje Ci takiej możliwości?

Mamy ofertę idealną dla Ciebie!

Do jednej z Aptek mieszczących się w Łodzi poszukujemy KIEROWNIKA APTEKI

Nawiązując współpracę otrzymasz

-atrakcyjne wynagrodzenie 10.000-12.000 brutto
-dodatkowe benefity pozapłacowe takie jak: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
-dofinansowanie do nauki języków obcych
-stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-ciekawe i rozwijające szkolenia które pozwolą na poszerzenie twojej wiedzy
-dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

Do Twoich zadań należeć będzie
-niesienie pomocy i wsparcia Pacjentom
-dbałość o motywację i odpowiedni przydział zadań dla swojego zespołu w Aptece
-monitorowanie terminów ważności, dbałość o stany magazynowe oraz odpowiednią obsługę Pacjentów
-sprawdzanie recept pod względem merytorycznym i formalnym

Wymagania

-posiadasz wykształcenie kierunkowe- ukończone studia na kierunku Farmacja oraz Prawo Wykonywania Zawodu
-posiadasz wymagane 5 letnie doświadczenie jako Magister Farmacji
-masz chęć rozwijania się i dbania o dobro Pacjentów
- jesteś osobą samodzielną oraz odpowiedzialną
-cechuje Cię dobra organizacja pracy własnej i podległego personelu oraz umiejętność delegowania zadań

Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń.

Prezentacja firmy

IntRec jest innowacyjnym globalnym dostawcą usług oceny rekrutacji praco... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
10PLN - 12PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia