Kierownik apteki (Inowrocław)

Praca.farmacja.pl

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Inowrocław
Poszukujemy osoby zainteresowanej objęciem stanowiska kierownika apteki.

Oferujemy:
pracę w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem 9233 zł brutto,
możliwość stworzenia własnego programu motywacyjnego dla zespołu,
szkolenia produktowe.

Oczekujemy:
wykształcenia wyższego farmaceutycznego z prawem wykonywania zawodu,
uprawnień kierowniczych,
znajomości prawa farmaceutycznego.

Zakres obowiązków:
organizacja pracy apteki,
nadzorowanie pracy zespołu,
zarządzanie stanem magazynowym apteki,
realizacja założonych celów.

Poszukujemy: osoby komunikatywnej, łatwo nawiązującej kontakt, która potrafi motywować i kierować zespołem.

Doświadczenie w prowadzeniu apteki będzie dodatkowym atutem, ale nie jest to warunek konieczny. Zapewniamy wsparcie szkoleniowe i wdrożenie do pracy na tym stanowisku.
Prosimy o CV poprzez portal.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.