KIEROWNIK ADMINISTRACJI BUDYNKÓW MIESZKALNYCH

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ

Krosno Odrzańskie, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0295

Obowiązki:

1. Kierowanie pracą działu zgodnie z określonymi zadaniami wynikającymi z zakresu działania i obowiązującymi wymogami,
2.organizowanie pracy kierowanego zespołu i podziału pracy pomiędzy pracowników
3. Koordynowanie, nadzór i kontrola pracy Działu w zakresie właściwej realizacji zadań w obszarze gospodarki mieszkaniowej lokali komunalnych
4. Kierowanie całością prac związanych z eksploatacją , remontami budynków oraz przygotowanie zleceń robót remontowo - budowlanych
5. Prowadzenie negocjacji ze świadczeniodawcami , róznego rodzaju usług na rzecz budynków komunalnych i wspólnot mieszkaniowych , oraz przygotowywanie umów o świadczenie tych usług i ich rozliczenie finansowe
6. Uczestniczenie w opracowaniu planów techniczno - ekonomicznych i rzeczowo - finansowych oraz czuwanie nad prawidłową ich realizacją
7. Opracowanie okresowych planów remontowych zasobów komunalnych na podstawie okresowych przeglądów technicznych
8. organizowanie i podejmowanie działań mających na celu odzyskiwanie zaległych należności
9. Podejmowanie i koordynowanie działan w zakresie windykacji.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki : prawno - administracyjne lub inne uzupełnione studiami podyplomowymi specjalnosc : administracja lub zarządzanie nieruchomościami Co najmniej 5 lat stażu pracy, w tym co najmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub innym samodzielnym Bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE, znajomość zagadnień z zakresu windykacji, znajomość przepisów prawa z zakresu ustaw : o samorządzie gminnym, o finansach publicznych, prawo zamówień publicznych, o własności lokali, o gospodarce komunalnej, o ochronie praw lokatorów, ,ieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu Cywilnego

Miejsce pracy: Wiejska 23, 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 5

Wymagane dokumenty: - CV z opisem dotychczasowej kariery zawodowej - list motywacyjny - kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie - kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie - kserokopie dokumentów za zgodność z oryginałem potwierdzające wymagany staż pracy - inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje - oświadczenie kandydata, ze posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z praw publicznych - oswiadczenie, że kandydat nie był skazany za umyślne przestępstwo ściagane z oskarżenia publicznego - oświadczenie kandydata o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych - oświadczenie kandydata o zapoznaniu się z klauzulą informacyjna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy