Kierowców autobusów do transportu publicznego

Work On Personal LTD

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Work On Personal LTD jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w Niemczech, Austrii, Holandii oraz Szwajcarii. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej, budowlanej oraz medycznej.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

- doświadczenie
- prawo jazdy klasy D, karta kierowcy, moduły / kod 95
- dobra znajomość języka niemieckiego
- CV po niemiecku

Oferujemy:
- Praca długoterminowa co najmniej 12 miesięcy z przejęciem
- Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec
- Stawka 2200 netto minus pokój jednoosobowy ze sprzętem kuchennym
- Stawka godzinowa brutto 10,45 € brutto +50 € diety

Wynagrodzenie godzinowe wzrasta brutto:
Po 6 tygodniach 10,97 Netto około 2250
Po 3 miesiącach 11,39 Netto około 2300
Po 5 miesiącach 11,70 Netto około 2350
Po 7 miesiącach 12,12 Netto około 2450
Po 9 miesiącach 12,54 Netto około 2500
Po 12 miesiącach 13,73 Netto około 2550

Prezentacja firmy

Work On Personal LTD jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
45PLN - 60PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców