Opis stanowiska pracy

Kierowca samochodu ciężarowego o ładowności do i powyżej 3.5t

Transport na potrzeby własne na terenie kraju, trasy jednodniowe głównie na terenie województwa ślaskiego.

Wymagania

Prawo jazdy kategorii B, C

Niekaralność

Mile widziane

Karta kierowcy, kategoria E

Prezentacja firmy

Dystrybutor wyrobów hutniczych ze stali wysokostopowej oraz pomp i armat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Bezterminowe
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Fundusz socjalny, płatne delegacje, premie świąteczne, jubileuszowe, uznaniowe, ubezpieczenie na życie oraz zdrowotne Allianz.
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Logistyka