Kierowca-zaopatrzeniowiec w delegacji

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • długoterminową współpracę
  • mozliwość pracy za granicą - Czechy, Słowacja

Od kandydata oczekujemy:

  • posiadania prawo jazdy kat B
  • min. 2 letniego doświadczenia w prowadzeniu pojazdu
  • mile będzie widziane doświadczenie w pracy w budownictwie

Wymagania

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • przewóz pracowników samochodem osobowym do 3,5T
  • dokonywanie zakupów na potrzeby budowy
  • obsługę magazynu budowy
  • czystość i sprawność powierzonego pojazdu
  • prowadzenie dokumentacji transportowej

Praca w delegacji

Prezentacja firmy

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców