KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO

Przesiadłów, k., Tomaszów Mazowiecki, Łódź, łódzkie

Dunapack Eurobox Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki:

  • Odbiór palet z wyrobami z linii pakujących,
  • Załadunek towaru na samochody,
  • Kontrola towarów pod kątem ilościowym i jakościowym,
  • Utrzymanie ładu i porządku w magazynie.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie jako kierowca wózka widłowego,
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność,
  • Samodzielność i umiejętność współpracy w zespole,
  • Zaangażowanie i motywacja.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w międzynarodowej organizacji,
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (bezpłatna prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę, „wczasy pod gruszą”, dodatki świąteczne, bonusowe dni urlopu, imprezy integracyjne itp.).

DUNAPACK EUROBOX POLSKA Sp. z o.o. jest wiodącym w Polsce producentem opakowań z tektury... falistej. Firma wchodzi w skład dywizji Dunapack Packaging, będącej częścią Prinzhorn Holding, największego branżowego producenta papieru, tektury falistej i opakowań w Europie Środkowej. Obecność naszych zakładów w 13 krajach, wdrożone zintegrowane systemy zarządzania (ISO 9001, ISO 14001, BRC IoP) oraz ukierunkowanie na ciągły wzrost innowacyjności pozwalają nam dostarczyć naszym Klientom pełną gamę produktową oraz zapewniają naszym pracownikom możliwość korzystania z doświadczenia i wiedzy innych zakładów grupy Priznhorn. W Polsce jesteśmy obecni od 1998 r. a nasz zespół liczy ponad 270 pracowników.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie