Kierowca wózka widłowego, magazynier, umowa o pracę Skawina

Vesuvius Poland Sp. z o.o.

SKAWINA, małopolskie

Opis stanowiska pracy

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O. to spółka produkcyjna zlokalizowana w Skawinie. Zatrudniamy ok. 900 pracowników specjalizujących się w różnych dziedzinach. Działamy od ponad 100lat. Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy elementy instalacji ogniotrwałych wykonanych z ceramiki. Dostarczamy produkty, systemy i usługi regulujące i zabezpieczające przepływ stali w procesie ciągłego odlewania.

Zależy ci na stabilności, ubezpieczeniu i benefitach? Chcesz pracować z ludźmi których znasz?

Zatem zapraszamy do aplikowania na stanowisko Operatora/ki wózka widłowego :)

Czym się będziesz zajmował/a?:

  • bezpieczną obsługą wózka widłowego
  • zabezpieczaniem linii produkcyjnej w materiały
  • rozładunkami i załadunkami
  • pakowaniem wyrobów
  • wydawaniem materiałów z magazynu zgodnie z procedurami
  • kontrolą wizualną opakowań

Wymagania

Dołącz do Nas, jeżeli:

  • chcesz pracować w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • posiadasz uprawnienia UDT do obsługi wózków
  • masz co najmniej roczne doświadczenie w pracy na wózku widłowym

Oferujemy:

  • podstawę wynagrodzenia 4500 zł miesięcznie brutto
  • umowę o pracę z Vesuvius Poland, bez pośredników
  • dodatek za pracę na wózku widłowym 300 zł brutto miesięcznie
  • godziny nadliczbowe extra płatne 100%
  • prywatną opiekę medyczną Compensa – możliwość objęcia opieką medyczną członków rodziny
  • darmowe porady psychologiczne, prawne i finansowe
  • dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą, kolonie dla dzieci)
  • darmowe posiłki serwowane w stołówce zakładowej
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • nagrody za pomysły pracownicze (program MORE)
  • nagrody jubileuszowe
  • system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy
  • możliwości rozwoju i zdobycia uprawnień
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do biletów do kina i Energylandii

Jak do nas dojechać?

Znajdujemy się na ul. Tynieckiej 12 w Skawinie. Jeżeli poruszasz się autem to masz możliwość dojazdu od strony ul. Torowej – dwa duże parkingi. Tuż obok naszej firmy znajduje się też stacja PKP Skawina (np. Szybka Kolej Kraków Główny- Podgórze – Skawina - Przeciszów), oraz przystanek MPK autobusu 203 (można też skorzystać np. z MPK 223, 263). Posiadamy też wiaty rowerowe.

Prezentacja firmy

Firma Vesuvius Skawina Materiały Ogniotrwałe Sp. z o.o. należy do gru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
4 500PLN - 4 900PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy