KIEROWCA W TRANSPORCIE KRAJOWYM

DEDAL Sp. z o.o. Sp. k.

Dzierżoniów, dolnośląskie

DEDAL Sp. z o.o. Sp. k. DEDAL Sp. z o.o. Sp. k. DEDAL Sp. z o.o. Sp. k. DEDAL Sp. z o.o. Sp. k.
W związku ze zwiększeniem floty firma transportowa z siedzibą w 58-200 Dzierżoniowie zatrudni:

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Opis stanowiska:

  • Trasy: PL, Dolny Śląsk.
  • Powtarzające się trasy od stałych kontrahentów
  • Praca w komfortowych warunkach, zapewnionych przez nową i zadbaną flotę pojazdów MERCEDES, VOLVO, DAF, KRONE
  • Kompetentny zespół dyspozytorów

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Optymalnie zorganizowane procesy transportowe
  • Pracę zgodną z przepisami dot. czasu pracy i jazdy
  • Szeroki pakiet ubezpieczeń społecznych
  • Przejrzysty system wynagradzania

Oczekujemy:

  • Prawa jazdy kategorii C+E
  • Cyfrowej karty kierowcy
  • Znajomości przepisów dot. czasu pracy kierowców
  • Aktualnych uprawnień i badań
  • Dyspozycyjności

Szczegóły oferty pod nr 504388824

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.