KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

GROUP-DELCOM Sp. z o. o.

Świecie, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0117

Obowiązki:

• przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy oraz
kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania;
• planowanie optymalnej trasy przejazdu, oraz opracowanie tras
alternatywnych;
• kierowanie samochodem dostawczym, prowadzenie dokumentacji przewozu oraz dokumentacji samochodu dostawczego
- wyjazdy na Ukrainę i do krajów Uni Europejskiej

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B
  • prawo jazdy kat B

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, brak

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 1] : Umiejętność w naprawie samochodu

Miejsce pracy: WOJSKA POLSKIEGO 86, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy